2014-11-09 19:43:55

Bukowa Jastkowice wygrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem w Kolbuszowej

Bukowa Jastkowice wygrała na wyjeździe z Kolbuszowianką 2-1 w meczu 15. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Obydwa gole dla Bukowej Jastkowice zdobył najlepszy strzelec drużyny Paweł Kaczmarczyk, który w tym sezonie ma na koncie już 11 trafień.

Kontaktową bramkę dla Kolbuszowianki zdobył w 79. minucie Łukasz Korab, ale gospodarze nie zdołali już odrobić strat.

Goście od 75. minuty grali w dziesiątkę (czerwoną kartką ukarany został Jacek Partyka), ale mimo wszystko dowieźli korzystny rezultat do końca.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - BUKOWA JASTKOWICE 1-2 (0-1)

0-1 Kaczmarczyk (33)
0-2 Kaczmarczyk (76)
1-2 Korab (79)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł, Wilk, Stagraczyński, Mokrzycki, Skowron, O. Fryc, Dziedzic (70. Szela), Uram, Maca (78. Fryc), Czyżewski, Korab

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Mikoś (90. Brzeziński), Wołoszyn, Sałek, T. Bartnik, Kotwica (89. Bajdas), Tokarczyk, J. Partyka, M. Partyka - Młynarczyk (75), Kaczmarczyk (88)

Źółte kartki: Dziedzic, O. Fryc - Tokarczyk, Partyka

źródło: polskieligi.net / własne