2014-03-23 18:31:10

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Limanowej i straciła lidera

Siarka Tarnobrzeg przegrała w wyjazdowym meczu z Limanovią 1-2 i straciła pozycję lidera 2 ligi wschodniej.

"Siarkowcy" po ostatnim efektownym zwycięstwie w Radomiu liczyli na kolejny dobry rezultat. Niestety zagrali słabo i do domu wracają bez punktów.

Piłkarze Limanovii wyszli na prowadzenie w 33. minucie spotkania po golu Łukasz Pietrasa, a tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Jacek Pietrzak.

W 63. minucie kontaktowego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył Robert Tunkiewicz i odżyły nadzieje gości. Zadanie mieli ułatwione, bo dwie minuty później z boiska wyleciał Paweł Pyciak i Limanovia kończyła grała w osłabieniu.

Mimo kilku dogodnych okazji niestety nie udało się wyrównać. Samą końcówkę Siarka grała w przewadze dwóch zawodników, bo czerwonym kartonikiem ukarany został również Arkadiusz Serafin.

Tarnobrzeżanie tym samym stracili pozycję lidera na rzecz Pogoni Siedlce, która wygrała z Radomiakiem 1-0.

1-0 Pietras (33)
2-0 Pietrzak (49)
2-1 Tunkiewicz (63)

źródło: polskieligi.net