2014-03-22 18:40:35

Pelikan wygrał w Rzeszowie. Kolejna porażka Stali

Stal Rzeszów przegrała 0-1 z Pelikanem Łowicz w meczu 21. kolejki 2 ligi wschodniej. Dla podkarpackiego zespołu to druga porażka z rzędu.

W trzech tegorocznych spotkaniach gracze Stali Rzeszów zdobyli zaledwie jeden punkt. Tym razem dali się ograć Pelikanowi Łowicz.

Jedyny gol tego spotkania padł w 79. minucie meczu po uderzeniu głową Piotra Komana, która na boisku pojawił się zaledwie kilka minut wcześniej.

Rzeszowianie kończyli ten mecz w dziesiątkę - kilkadziesiąt sekund przed stratą bramki z boiska wyleciał Arkadiusz Baran, który został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy przegrali drugie z rzędu spotkanie przed własną publicznością - kolejny raz 0-1 z niżej notowanym rywalem.

Pelikan Łowicz dzięki zwycięstwu w Rzeszowie wyprzedził podkarpacką drużynę w tabeli (Stal spadła na 10. miejsce).

0-1 Koman (79)

Stal Rzeszów: Lewandowski - Konrad Hus, Bednarczyk, Baran, Maślany, Lisiecki (83. Więcek), D. Jędryas, Drelich (69. Lisańczuk), Kolesnikovs (57. Krzysztoń), Kaźmierowski (78. Brocki), Prędota

Pelikan Łowicz: Perzyna - Bończak, Gamla (74. Koman), Brodecki, Derbich, Wyszogrodzki, Nowak (74. Świątek), Golański, Ekwueme, Adamczyk, Solecki (87. Pomianowski).

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki:  Konrad Hus, Baran, Kolesnikovs, Baran - Gamla, Solecki. Czerwona kartka:  Baran (78, druga żółta). Widzów: 600

źródło: polskieligi.net / stalrzeszow.pl