2013-11-17 22:11:58

Bezbramkowy remis Stali Mielec z Olimpią Elbląg [WIDEO]

Gracze Stali Mielec zremisowali 0-0 z Olimpią Elbląg w meczu 17. kolejki 2 ligi wschodniej.

Na trybunach zasiadło ok. 5 tysięcy kibiców, którzy od pierwszych minut głośno dopingowali piłkarzy Stali Mielec.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora wygrali trzy wcześniejsze pojedynki w lidze i kolejny raz mieli ochotę na zwycięstwo. Tym razem jednak nie udało się pokonać dobrze grających w defensywie graczy Olimpii Elbląg.

Wielu klarownych okazji na gole nie było - swoje szanse mieli m.in. Sebastian Duda czy Maciej Domański, ale obydwu brakowało precyzji.

Groźnie główkował Kamil Kościelny. W 15. minucie piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybijał jeden z obrońców gości, a kilka minut przed końcem meczuuderzał minimalnie niecelnie.

Stal: Daniel - Podstolak, Załucki, Duda, Getinger - Domański, Kościelny, Głaz, Skiba (82. Jaworski), Buczyński - Łętocha

Olimpia: Imianowski - Lewandowski, Ressel, Molga, Czerniewski - Pietrewicz, Graczyk, Leśniewski (88. Lisiecki), Piotrowski (73. Kołosow) - Kopycki, Zieliński

Sędziował: Artur Mądrzak z Warszawy. Żółte kartki: Imianowski, Czerniewski, Pietrewicz. Widzów: 5000

źródło: polskieligi.net