2013-11-01 00:35:17

Stal Mielec pokonała Wisłę Puławy po golu Sebastiana Łętochy

Stal Mielec wygrała 1-0 z Wisłą Puławy w wyjazdowym meczu 15. kolejki 2 ligi wschodniej. Zwycięskiego gola strzelił Sebastian Łętocha.

Podopieczni Włodzimiera Gąsiora rozegrali kolejne dobre spotkanie i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów.

Jedyny gol padł w 81. minucie spotkania po uderzenie Sebastiana Łętochy, który nie dał szans Nazarowi Penkowcowi.

Gracze Stali Mielec mogli to spotkanie wygrać wyżej, ale w 65. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Damian Skiba.

Mielczanie wygrali drugie spotkanie z rzędu, a przede wszystkim przełamali passę trzech kolejnych wyjazdowych porażek.

0-1 Łętocha (81)

Wisła: Penkowec - Gawrysiak, Budzyński, Gorskie, Jakubiec, Charzewski (60. Pożak), Litwniuk (68. Giziński), Wiącek, Szczotka (87. Kwiatkowski), Niezgoda (69. Martuś), Nowak

Stal: Daniel - Podstolak, Załucki, Duda, Getinger, Kościelny, Skiba (90+3. Kardyś), Głaz, Domański, Buczyński, Łętocha (89. Pruchnik)

Sędziował: Grzegorz Jabłoński z Krakowa. Żółte kartki: Gawrysiak, Nowak - Głaz, Załucki. Widzów: 300 (ok. 50 z Mielca)

źródło: polskieligi.net / wislapulawy.pl