2013-11-10 18:49:29

Pewne zwycięstwo Izolatora Boguchwała ze Stalą Sanok

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 3-0 ze Stalą Sanok w meczu 17. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gosodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania po trafieniu Michała Beresia. Kilka minut później podwyższył Jacek Tyburczy i do przerwy było 2-0.

Wynik spotkania ustalił w końcówce Mateusz Wanat, który na boisku pojawił się niedługo wcześniej zmieniając Sebastiana Brockiego.
1-0 Bereś (6)
2-0 Tyburczy (15)
3-0 Wanat (90)

Izolator: Karnas - Rokita, Szpond, Burak, Róg - Bereś (87. Szyszka), Skiba, Skała, Karwat - Brocki (76. Wanat), Tyburczy

Stal: Krzanowski - Jaklik, Węgrzyn, Łuczka, Januszczak (76. Poliniewicz), Karol Adamiak (68. Kamil Adamiak), Lorenc, Sobolak, Józefiak (46. Kokoć), Ząbkiewicz, Szałamaj

Sędziował: Paweł Kantor z Dębicy. Żółte kartki: Karwat, Tyburczy, Burak - Karol Adamiak Karol, Ząbkiewicz, Łuczka, Węgrzyn. Widzów: 250

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu