2013-11-03 23:21:20

Izolator Boguchwała poległ w Radzyniu Podlaskim

Izolator Boguchwała przegrał w meczu wyjazdowym z Orlętami Radzyń Podlaski 1-3 notując piątą już wyjazdową porażkę.

Do przerwy Izolator przegrywał już 0-2 po trafieniach Roberta Kazubskiego i Wojciecha Hołoweńki.

Hołoweńko wpisał się na listę strzelców po raz drugi w tym meczu w 68. minucie podwyższając prowadzenie gospodarzy na 3-0.

Izolator strzelił honorowego gola w końcówce meczum jednak bramka Bartosza Karwata była wszystkim, na co było stać tego dnia jedenastkę gości.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-1 (2-0)
1-0 Kazubski (19)
2-0 Hołoweńko (38)
3-0 Hołoweńko (68)
3-1 Karwat (88)

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz, Komar, Zarzecki, Kazubski, Borysiuk, Ptaszyński (84. Pliszka), Tymosiak (75. Łakomy), Zmorzyński, Struk (82. Struk), Hołoweńko (77. Rusiecki)

Izolator: Drzał - Szpond, Bereś, Brocki, Brogowski, Burak (68. Róg), Karwat, Skała (55. Rokita), Skiba (83. Wójcik), Szyszka (55. Tyburczy), Wanat

Sędziował: Paweł Tucki z Zamościa. Żółte kartki: Kazubski, Komar - Bereś, Szpond, , Wójcik. Widzów: 400

źródło: polskieligi.net / orleta-spomlek.pl