2013-11-11 11:53:35

Wólczanka Wólka Pełkińska wciąż niepokonana na wyjeździe

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 2-1 w Strzyżowie i rundę jesienną kończy jako najlepiej grająca na wyjazdach drużyna 4 ligi podkarpackiej.

Ostatni w tabeli Wisłok Strzyżów dość niespodziewanie wyszedł na prowadzenie. W 29. minucie błąd Tomasza Hali, który zbyt lekko zagrywał gową do Jacka Grocha, wykorzystał Jakub Baran.

Jeszcze przed przerwą wyrównał Damian Misiło (głową, po wrzutce Macieja Lecha).

Decydujący gol padł w 74. minucie po uderzeniu Pawła Dużego, który płaskim strzałem z 13 metrów pokonał Artura Zimnego.

W 27. minucie spotkania boisko opuścić musiał Krzysztof Pietluch, który doznał kontuzji. Na szczęście uraz raczej nie jest groźny.

Dla Wólczanki Wólka Pełkińska było to już szóste kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Piłkarze beniaminka są najlepiej grającą poza domem drużyną 4 ligi podkarpackiej i jako jedyni nie przegrali jeszcze na boiskach rywali.

1-0 J. Baran (29)
1-1 Misiło (40)
1-2 Duży (74)

Wisłok: Zimny - Piechowiak, Śliwa, Pasek, Adamski - J. Baran, Codello, J. Krok, Rajzer, Pałys - K. Baran (76. Flga)

Wólczanka: Groch - Hala (58. Ilasz), Lech, Misiło, A. Poprawa - B. Poprawa, Bober, Padiasek, Duży - Boratyn (87. Bednarz), K. Pietluch (27. Gniatek, 68. Szczepański)

Sędziował: Tomasz Ksyta z Dębicy. Żółte kartki: Piechowiak, Pasek, J. Baran - Boratyn, Hala, Lech

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl