2013-10-27 20:27:04

Stal Mielec wypunktowała Motor Lublin. Dwa gole Buczyńskiego

Stal Mielec wygrała z Motorem Lublin 3-1 w meczu 14. kolejki 2 ligi wschodniej. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Buczyński, jedno trafienie dorzucił Kardyś.

Na trybunach mieleckiego stadionu zasiadło ok. 6 tysięcy kibiców, którzy  doczekali się zwycięstwa swojej drużyny.

Pierwszego gola dla Stali Mielec zdobył w 29. minucie Damian Buczyński, który wpakował piłkę do siatki uderzeniem lewą nogą. Do przerwy było 1-0.

Prowadzenie gospodarzy podwyższył ponownie Buczyński tym razem wykorzystując podanie Sebastiana Głaza.

W samej końcówce gola na 3-0 zdobył jeszcze Szymon Kardyś (asysta Sebastiana Łętochy). Honorowego gola dla Motoru Lublin zdobył w doliczonym czasie gry Piotr Karwan.

1-0 Buczyński (29)
2-0 Buczyński (58)
3-0 Kardyś (89)
3-1 Karwan (90+1)

Stal: Daniel - Podstolak, Załucki, Duda, Getinger, Kościelny, Głaz, Skiba (69. Kardyś), Domański, Buczyński (90. Jaworski), Łętocha

Motor: Lipiec - Jaroń, Karwan, Ptaszyński, Kądzior, Broź (68. Orzędowski), Koziara, Król, Wrzesiński (85. Wolski), Michałewskyj, Tataj

Sędziował: Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Żółta kartka: Michałewskyj. Widzów: ok. 5 tys.

źródło: polskieligi.net / Kurier Lubelski