2013-10-06 20:06:27

Resovia znów liderem. Zwycięski gol Doriana Buczka w Sanoku

Resovia wygrała 1-0 w wyjazdowym meczu ze Stalą Sanok i znów jest liderem 3 ligi. Zwycięskiego gola strzelił w końcówce Dorian Buczek.

Piłkarze Romana Borawskiego od pierwszych minut byli stroną przeważającą. Rzeszowianie tylko w pierwszej połowie mieli cztery stuprocentowe okazje, by objąć prowadzenie.

Gol padł jednak dopiero w 86. minucie po uderzeniu rezerwowego Doriana Buczka, który pojawił się na boisku pięć minut wcześniej.

Resovia kończyła ten pojedynek w dziesiątkę - w doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę otrzymał Dariusz Brągiel.

0-1 Buczek (86)

Stal: Krzanowski - Jaklik (66. Karol Adamiak), Kokoć, Węgrzyn, Łuczka (75. Poliniewicz), Januszczak, Lorenc, Tabisz (9. Kamil Adamiak), Ząbkiewicz, Józefiak, Sobolak

Resovia: Pietryka - Jaroch (81. Buczek), Nykanowicz, Pydych, Szkolnik, Brągiel, Domoń, Kaliniec (43. Rop), Świechowski, Ogrodnik, Cempa (56. Zieliński)

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małoposkiego. Żółte kartki: Jaklik, Kokoć, Adamiak, Krzanowski - Brągiel. Czerwona kartka: Brąiel (90+1, druga żółta). Widzów: ponad 1000 (w tym 300 z Rzeszowa)

źródło: polskieligi.net