2013-10-19 21:00:09

Resovia tylko zremisowała ze Stalą Kraśnik [WIDEO]

Piłkarze Resovii tylko zremisowali przed własną publicznością ze Stalą Kraśnik. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Resoviacy bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 6. minucie meczu celnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Świechowski i było 1-0.

Taki wynik utrzymywał się prawie przez całe spotkanie. Goście zdołali wyrównać dopiero w 77. minucie po golu Filipa Drozda.

Podopieczni Romana Borawskiego stracili cenne punkty i nie wykorzystali szansy na zrównanie się z prowadzącym JKS-em (jarosławianie także zremisowali).

1-0 Świechowski (6)
1-1 Drozd (77)

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Kozubek, Pydych, Jaroch (89. Bereś) - Fedan (46. Zieliński), Kaliniec (65. Buczek), Świechowski, Nikanowycz, Ogrodnik - Cempa (72. Madeja)

Stal: Mazur - Leziak, Pietroń, Matysiak, Gawron - Pacek (77. Bolkit), Wojtaszek (60. Chamera), Melnychuk, Szewc - Drozd, Chrzanowski

Sędziował: Radosław Wąsik z Lublina. Żółte kartki: Buczek - Melnychuk, Szewc. Widzów: 400

źródło: polskieligi.net / cwks-resovia.pl