2013-10-05 22:00:24

Wisłoka Dębica wygrała z Crasnovią 3-0

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali z Crasnovią 3-0 odnosząc kolejne ligowe zwycięstwo. Podopieczni Mirosława Kality przynajmniej do jutra będą liderem.

Dębiczanie wyszli na prowadzenie w 26. minucie spotkania po golu Dariusza Kantora. Chwilę przed przerwą na 2-0 podwyższył Marcin Juszkiewicz.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi kilka minut po zmianie stron ustalając wynik spotkania.

Gracze Wisłoki Dębica znów są liderem i pozostaną nim co najmniej do jutra. Jeśli jednak Wólczanka wygra z Rzemieślnikem zrówna się punktami z drużyną Mirosława Kality i zapewne wyprzedzi ją dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Dla Crasnovii była to już trzecia porażka z rzędu.

1-0 Kantor (26)
2-0 Juszkiewicz (45)
3-0 Juszkiewicz (48)

Wisłoka: Ćwiczak - Cieślik, Weres, Remut, Oślizło, Pęcak (87. Bała), Florian (75. Kot), Juszkiewicz, Barycza (89. Wyszyński), Wrona, Kantor

Crasnovia (składy wyjśćiowy):  Nalepa - Buczek, Drapała, Ostrowski, Guzior, Baran, Majda, Gwazdacz, A. Szczepański, Pietrasiewicz, Stępień

Sędziował: Karol Wołoszyn ze Stalowej Woli. Żółte karki: Żółte kartki: Kantor, Barycza, Wrona (dla Wisłoki). Widzów: 400

źródło: własne / wisloka.com.pl