2013-10-12 18:21:31

Crasnovia lepsza od Cosmosu Nowotaniec

W meczu otwierającym 12. serię gier w 4 lidze podkarpackiej Crasnovia pokonała na własnym stadionie Cosmos Nowotaniec 2-1.

Gracze Crasnovii szybko wyszli na prowadzenie po golu Adriana Szczepańskiego już w 4. minucie meczu. Goście wyrównali dopiero pod koniec drugiej połowy za sprawą Piotra Laskowskiego.

Na szczęście dla miejscowych kilka minut później do siatki trafił Tomasz Pietrasiewicz ustalając wynik spotkania na 2-1.

Piłkarze z Krasnego przerwali tym samym niekorzystną serię trzech porażek z rzędu.

1-0 A. Szczepański (4)
1-1 Laskowski (77)
2-1 Pietrasiewicz (81)

Crasnovia: Nalepa - Buczek (78. Micał), Drapała, Baran, Omiotek, Rozborski (81 min. Ostrowski), Majda, Gwazdacz, A. Szczepański, R. Szczepański (87. Cyrnek), Pietrasiewicz

Cosmos: Krawczyk - Szałankiewicz, Honkisz (70. Mikulec), Pluskwik, Sobota, Śmietana (55. Majka), Zarzyka, Kłodowski (80. Łuszcz), Laskowski, Badowicz, Spaliński (55. Szatkowski)

Sędziował: Mariusz Antosz ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Zarzyka, Honkisz, Sobota, Laskowski

źródło: polskieligi.net / crasnoviakrasne.futbolowo.pl