2013-09-21 21:06:06

Wisłoka pokonała Duklę. Dwa gola i czerwona kartka Dariusza Kantora

Wisłoka Dębica wygrała 2-0 z Przełęczą Dukla w meczu 4 ligi. Bohaterem spotkania był Dariusz Kantor, który najpierw strzelił dwa gole, a później dostał czerwoną kartkę.

Najlepszy snajper Wisłoki Dębica pierwszego gola strzelił chwilę przed przerwą i po 45 minutach gospodarze prowadzili 1-0.

W 60. minucie Dariusz Kantor trafił po raz drugi ustalając wynik spotkania.

W 78. minucie piłkarz otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Beniaminek z Dębicy wrócił na pozycję lidera 4 ligi podkarpackiej. Druga w tabeli Crasnovia rozegrała jednak o dwa spotkania mniej.

WISŁOKA DĘBICA - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-0 (1-0)
1-0 Kantor (44)
2-0 Kantor (60)

Wisłoka: Ćwiczak - Konrad, Weres, Oślizło (69. Tabor), Remut - Pęcak, Juszkiewicz, Florian (73. Bielatowicz), Tryba (46. Wyszyński) - Barycza, Kantor

Przełęcz: Nowak - Zięba, Gonet, Śliwiński, Pietruszka - Soliński, Mielech, Pernal (64. Mikos), Wojtowicz, Pęcak - Frączek

Sędziował: Łukasz Łamasz z Jarosławia. Żółte kartki: Kantor - Śliwiński. Czerwona kartka: Kantor (78, druga żółta). Widzów: 300

źródło: własne / wisloka.com.pl / przeleczdukla1947.futbolowo.pl