2013-09-18 21:25:12

OKS Mokrzyszów zastopował lidera

Wisłoka Dębica liderująca przed dzisiejszą kolejką w 4 lidze podkarpackiej zremisowała na boisku w Mokrzyszowie z miejscowym OKS-em 1-1.

Wisłoka rozpoczęła mecz tak jak na lidera przystało i już po 18 minutach gry prowadziła 1-0 po golu Dariusza Kantora.

Korzystny dla gości rezultat utrzymywał się do 85. minuty. Wtedy to wprowadzony kilka minut wcześniej Jacek Sołtykiewicz wyrównał stan meczu.

Po stracie gola nerwowo zareagował szkoleniowiec Wisłoki Mirosław Kalita, który jeszcze po końcowym gwizdku sporo pretensji do sędziego. Dębiczanie stracili pozycję lidera na rzcz Crasnovii Krasne.

OKS MOKRZYSZÓW - WISŁOKA DĘBICA 1-1 (0-1)
0-1 Kantor (18)
1-1 Sołtykiewicz (85)

OKS: Lasota - Polit (88. Obara), Guściora, Farian, Łuczakowski - Prarat, Hynowski (81. Sołtykiewicz), Kościelny, Uznański (77. W.Bożek) - Rożek - Ozimek (46. J.Rzepiela).

Wisłoka: Ćwiczak - Remut, Konrad, Oślizło, Weres - Tryba (63. Wyszyński), Pęcak, Florian (69. Cieślik), Juszkiewicz - Kantor, Barycza (75. Kot).

Żółta kartka: Prarat.

źródło: własne

pp 2013-09-18 23:05:46

Możesz coś więcej napisać co było nie tak? Bo na video nie za bardzo widać o co chodzi

on 2013-09-19 14:07:22

chodzi o to, że sędzia zagwizdał zanim piłka wpadła do siatki. "wymksnęło" mu się i przez to zmylił obrońców Wisłoki.
p.s. gol to byl samobój

... 2013-09-19 23:04:31

W 85 minucie Kot był w naszym polu karnym ciągniety za koszulkę. Kiedy upadał piłka odbiła się od jego głowy i wpadła do bramki. Kłopot polega na tym, że nasza obrona nie reagowała, bo sedzia przed wpadnięciem piłki do bramki zagwizdał spalonego. Widząc jednak, że liniowy nie podniósł chorągiewki wycofał się z decyzji i uznał gola.

hm 2013-09-20 14:35:39

Ale na filmie tego nie widac/nie słychać, baa piłka wpadła do siatki właśnie po interwencji obrońcy a i u reszty też widać reakcję na dośrodkowanie, więc ocb.

... 2013-09-20 15:04:16

Ten gwizdek, który słychać przed wpadnięciem piłki do bramki, to gwizdek na spalony...Tak jak pisałem wcześniej, sędzia boczny go nie "pokazał". Na filmiku nie widać fakt, ale sam sędzia zawodników później przepraszał, za złą decyzję.
Inaczej tego wytłumaczyć nie umiem...

o 2013-09-20 17:27:02

Ale gwizdek słychać, gdy już jest tak na prawdę po ptokach i ewidentnie widać, że z nim czy bez-piłka była już nie do obrony/wyłapania. No chyba że dźwięk gwizdka nagrał się trochę później niż reszta akcji :P

... 2013-09-20 19:33:40

Nie wiem, po co ta nasza rozmowa, skoro i tak nic z niej nie wyniknie...
Myślę, że osoby które były na meczu, wiedzą najlepiej, także... możecie stwierdzić, że bramka wpadła prawidłowo, ale my swoje wiemy...

lubięto:) 2013-09-21 14:08:25

No tak, gdy brakło argumentów to po co my gadamy jak ja i tak wiem lepiej haha.

... 2013-09-23 14:37:07

Skoro twierdzisz że brak mi argumentów i dalej się nie zgadzasz ze mną, to radzę oglądać w kółko bramki oraz skrót meczu: http://www.youtube.com/watch?v=jb79dsicU98&feature=share&list=PL9R3hrBgo-_2 rvD_URDm1vFzlD43KXbIO.... I proszę Cie, jak nie wiesz co się stało, na tym meczu to nie udzielaj się, bo takie osoby głosu nie mają. Pozdrawiam kumatych