2013-09-29 23:49:23

Tradycji stało się za dość. Piast Tuczempy wygrał w Mokrzyszowie.

W pierwszym niedzielnym meczu 4 ligi podkarpackiej Piast Tuczempy niespodziewanie wysoko pokonał OKS Mokrzyszów na jego boisku aż 4-0.

OKS Mokrzyszów potykał się do tej pory z Piastem dwukrotnie i dwukrotnie ponosił porażki. Podobnie było także przy trzecim podejściu.

Piłkarzom z tarnobrzeskiego Mokrzyszowa pierwszą bramkę strzelił Łukasz Czub. Kolejną, już w drugiej połowie meczu, Łukasz Tyrawski.

Na 0-3 trafił z kolei rezerwowy Grzegorz Gierczak, W ostatniej minucie meczu Meksyk stracił czwartego gola po tym, jak drugie trafienie zapisał na swoje konto Łukasz Tyrawski.

OKS MOKRZYSZÓW - PIAST TUCZEMPY 0-4 (0-1)