2013-09-07 21:49:58

Izolator nie dał szans Lubliniance

Izolator Boguchwała pewnie pokonał na własnym terenie jedną z czołowych ligowych drużyna Lubliniankę Lublin 4-1.

Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy dzięki trafieniom Jacka Tyburczego.

Tuż przed przerwą Łukasz Gromba brutalnie sfaulował Dawida Rokitę za co został wyrzucony z boiska.

Po przerwie Damian Ścibior zdobył bramkę kontaktową, na co miejscowi odpowiedzieli dwiema kolejnymi Krzysztofa Szponda z rzutu karnego i Mateusza Wanata.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LUBLINIANKA LUBLIN 4-1 (2-0)
1-0 Tyburczy (14)
2-0 Tyburczy (28)
2-1 Ścibior (50)
3-1 Szpond (76-karny)
4-1 Wanat (80)

Izolator: Pawlus - Rokita (58. Róg), Adrian Burak, Szpond, Brogowski - Bereś (83. Szyszka), Skiba (58. Arkadiusz Burak), Skała, Karwat (69. Wanat), Brocki - Tyburczy.

Lublinianka: Mańka - Kursa (83. Kanarek), Paździor, Grzegorczyk, Kozieł - Ścibor, Mazurek, Sobiech, Boniaszczuk (36. Majewski) - Gąsior, Gromba

Żółte kartki: Szpond, Adrian Burak - Grzegorczyk, Boniaszczuk, Kursa. Czerwona kartka: Gromba (45, za faul)