2013-09-14 19:48:27

Orzeł Przeworsk pokonał Izolator. Gol Pawła Zięby w 99. minucie!

Orzeł Przeworsk wygrał z Izolatorem Boguchwała 1-0. Goście kończyli ten mecz w dziewiątkę, a jedyny gol padł w 99. minucie po uderzeniu Pawła Zięby z rzutu karnego.

W pojedynku Orła Przeworsk z Izolatorem Boguchwała nie brakowało emocji i kontrowersji. Bramka padła tylko jedna, ale za to w 9 minucie doliczonego czasu gry.

Goście od 49. minuty grali w dziesiątkę po tym jak drugą zółtą kartkę zobaczył Adrian Burak.

Prawdziwy dramat Izolatora rozpoczął się jednak dopiero w doliczonym czasie gry (sędzia Jakub Tomoń z Rzeszowa pozwolił piłkarzom biegać po boisku prawie 100 minut).

Najpierw w 97. minucie w polu karnym faulował jeden z zawodników Izolatora, chwilę później z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Sebastian Brocki, a na koniec bramkę z rzutu karnego zdobył Paweł Zięba. Decydujący gol padł w 99. minucie gry.

1-0 Zięba (90+9-karny)

Orzeł: Drzystek - Broda, Sierżęga, Sykała, Jarosz - Kocur, Walat, Gruca, Słysz - Rzeźnik (65. Pilecki 65), Zięba

Izolator: Pawlus - Wiącek (46. Karwat), Adrian Burak, Szpond, Brogowski - Bereś (83. Wanat), Skała (16. Arkadiusz Burak), Skiba, Dziedzic (78. Patryk Burak) - Brocki, Tyburczy

Sędziował: Jakub Tomoń z Rzeszowa. Żółe kartki: Gruca, Jarosz, Walat, Pilecki, Kocur - Adrian Burak, Brocki. Czerwone kartki: Adrian Burak (49, druga żółta), Brocki (90+7, druga żółta). Widzów: 400

źródło: własne / zksizolator.eu

Orzeł lepszy ogólnie i zasłużenie wygrał ten mecz gratulacje dla trenera i druzyny.

asdfghjk 2013-09-14 21:30:21

Nie bądźcie śmieszni, bo mecz dla Orła był co najwyżej na remis. Gdyby nie ten poje**** ślepy sędzia to Izolator by z wami wygrał.

asdfghjk 2013-09-14 21:31:30

I Brocki w ogóle nie faulował tylko dostał kartkę za pyskówkę. Oj Wy dziennikarzyny.

gamon 2013-09-14 21:34:38

ten tomon to sie nadaje ale na b klase!!! jak mozna tak sedziowac w III lidze!! pijany gosc z trybun lepiej by prowadzil to spotkanie niz on!! prawdziwa żenada i kunktatorstwo! wstyd dla kolegium sedziowskiego za takiego "sędziego", jaja

Stan 2013-09-14 22:28:08

Widziałem obie drużyny na Resovi i Orzeł moim zdaniem sprawiał lepsze wrażenie od Izolatora.

asdfghjk 2013-09-14 22:30:55

Nie ma co porównywać obu drużyn na resovii bo to jest co innego :) poza tym trzeba było widzieć kilka meczy zeby oceniac
.

yyy 2013-09-14 22:39:36

Gwiazdeczki z Rzeszowa przyjechały i dostali w pałe prawidłowo. Karny był też w pierwszej połowie na Grucy.Bravo orłowcy!!!

daro 2013-09-14 22:54:30

sędziowie wam muszą pomagać żebyście znowu nie spadli. w Boguchwale dostaniecie 5 .

obserwator 2013-09-15 08:39:56

Orlowcy byli duzo lepsi,pierwsza połowa to ich koncert,izolacja nie istniała,druga połowa juz nieco gorsza,ale za to z mocnym tapnieciem na koncu,karny jak najbardziej był,a to ze sedzia przedłuzył o 9 minut mecz to niby co?było mnostwo przerw,czerwone kartki,to wszystko ma wpływ,ponadto piłkarze izolatora specjalnie kradli czas co zdenerwowało sedziego i doliczył ile doliczył

olek 2013-09-15 08:43:11

Zgadzam sie z Toba obserwator,trzeba grac w piłke a nie wybijac ja tylko i czekac na remis,i to druzyna z czołówki.Słyszałem ze w Przeworsku zniszczyli szatnie piłkarze,skoro tak było nastepnym razem powinni przebierac sie w autobusie,skoro cham jeden z drugim nie docenia pracy innego

aasd 2013-09-15 11:23:35

chyba niektórzy byli na innym meczu. graliście kiedyś w piłkę że piszecie takie bzdury ? Chyba w przeworsku naprawde mało kto zna sie na pilce...

Uloo 2013-09-15 11:25:23

Że przeworsk zasłużenie wygrał ? To Wy chyba na innym meczu byliście. Panowie nie oszukujmy się, gdyby padł remis nikt do nikogo by nie miał pretensji. Więc jeśli ktoś piszę że przeworsk dużo lepszy i sprawiedliwie wygrał to może niech się przerzuci na inną dyscypline sportu!

wszystko i nic 2013-09-15 11:35:09

Brawo Orłowcy,oby tak dalej

gogo 2013-09-15 11:43:12

Izolacja słaba bez szału teraz ta drużyna ogólnie słabo !!!

do Uloo i aasd 2013-09-15 12:37:56

Miasta piszemy z dużych liter a poza tym Przeworsk ma nazwę klubu;p

joj 2013-09-15 13:36:29

Brawo Tomon!! nic wiecej w meczu zepsuc nie mogles! 100% skutecznosci w podejmowaniu blednych decyzji! oby tak dalej !! niezmienna forma od lat! stworzony dla pilka hahhaahahha