2013-08-15 17:08:16

Resovia zremisowała z Lublinianką 1-1

Resovia zremisowała 1-1 z Lublinianką Lublin w wyjazdowym meczu 2. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Romana Borawskiego po wygranej z Izolatorem na inaugurację liczyli na kolejne trzy punkty w pojedynku z Lublinianką. Do domu wracają jednak z zaledwie jednym punktem.

Gospodarze w 36. minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Damiana Ścibiora. Resovia doprowadziła do wyrównania dopiero w drugiej połowie za sprawą Mateusza Świechowskiego.

LUBLINIAKNA LUBLIN - RESOVIA RZESZÓW 1-1 (1-0)
1-0 Ścibior (36)
1-1 Świechowski (65)

źródło: własne