2024-04-27 23:05:37

Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała Podlasie Biała Podlaska

Siarka Tarnobrzeg dopisała zwycięstwo z Podlasiem (fot. Konrad Kwolek)
Siarka Tarnobrzeg rozkręciła się w drugiej połowie i koncertowo pokonała Podlasie Biała Podlaska, strzelając sporo bramek.

To był mecz, w którym Siarka Tarnobrzeg dyktowała warunki. Chociaż w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy ani jednej bramki, druga część przyniosła sporą dawkę emocji i goli.

Jako pierwszy drogę do bramki Podlasia Biała Podlaska odnalazł Dawid Lisowski, który wykorzystał możliwość dobitki po strzale brata- Piotra. To właśnie on kilkanaście minut później również dołożył nogę do dobitki i podwyższył prowadzenie Siarki.

Siarka dała popis i ustrzeliła cztery bramki

Tarnobrzeżanie szli po swoje i nie zamierzali poprzestawać na takim rezultacie. Na 0-3 piłkę do bramki rywali wpakował w 76 minucie Kacper Jodłowski a dosłownie kilka minut później czwartego gola dołożył Marcin Kumorek. W samej końcówce przydarzył się błąd, który poskutkował stratą bramki na korzyść Podlasia. Celny był Ezana Kashay w doliczonym czasie gry

Należy nadmienić, że był to dwunasty mecz bez porażki dla podopiecznych Dariusza Kantora. Siarka zajmuje drugą pozycję w tabeli, ale strata do Wieczytej Kraków jest spora- 10 punktów.

0-1 Dawid Lisowski (50)
0-2 Piotr Lisowski (71)
0-3 Kacper Jodłowski (76)
0-4 Marcin Kumorek (80)
1-4 Ezana Kahsay (90+)

Podlasie: Dehtiar, Krawczyk, Podstolak, Avdieiev, Pigiel, Pacek, Kamiński, Andrzejuk, Wyjadlowski, Lepiarz, Kobyliński.
Siarka: Cymerys, Woś, Kumorek, Szymocha, D. Lisowski, Jodłowski, Orlik, P.Lisowski, Feret, Prusiński, Iwao.