2023-09-27 17:40:00

Fortuna Puchar Polski NA ŻYWO: Stal Stalowa Wola pokonała Znicz Pruszków! [RELACJA LIVE, ONLINE]

I runda Fortuna Pucharu Polski na żywo. Zapraszamy do śledzenia meczu pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Zniczem Pruszków w 1/32 Pucharu Polski.

Dla wszystkich kibiców, którzy nie wybierają się do Stalowej Woli na mecz "Stalówki" ze Zniczem Pruszków przygotowaliśmy relację tekstową z tego spotkania.

Właśnie tutaj znajdziecie najświeższe informacje dotyczące meczu Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków oraz relację tekstową minuta po minucie. Początek spotkania o godz. 18:00.

RELACJA NA ŻYWO: Stal Stalowa Wola vs Znicz Pruszów [1/32 PUCHARU POLSKI]

90+5' Koniec spotkania! Stal Stalowa Wola melduje się w 1/16 Pucharu Polski.

90'+ 2-0 Lucjan Klisiewicz skutecznie egzekwuje jedenastkę!

90'+ Faulowany w polu karnym Lucjan Klisiewicz. Drugi rzut karny dla "Stalówki"

90'+ Jakub Wójcicki uderza zza pola karnego, ale obok bramki.

90' Arbiter doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

88' Uderzenie z dystansu Oliviera Sukiennickiego, ale bez większych problemów golkiper Znicza Pruszków.

87' W natarciu Znicz Pruszków, ale gospodarze skutecznie w defensywie oddalają zagrożenie.

82' Na dzisiejszym meczu obecnych jest 1100 kibiców.

77' Zmiana w Stali Stalowa Wola. Lucjan Klisiewicz za Koseia Iwao.

77' Zmiana w Zniczu Pruszków. Fiip Kędzia i Marcin Krajewski w ich miejsce Dmytro Yukhomovych i Tymon Proczek.

73'  Stal Stalowa Wola na prowadzeniu! Kosei Iwao pewnie wykorzystuje rzut karny.

72' W polu karnym po wrzutce Malugi faulowany Kosei Iwao i arbiter dyktuje jedenastkę.

69' Groźny atak Stali Stalowa Wola. Dośrodkowanie z lewej strony, ale nikt tego nie zamknął.

65' Potrójna zmiana w Zniczu Pruszków. Na murawie pojawili się Jakub Wawszczyk, Jakub Wójciki,  Krystian Pomorski. Boisko opuścili Szymin Krocz, Patryk Czarnowski, Krystian Tabara

62' Zmiana w Stali Stalowa Wola. Kacper Chełmecki zmienia Jakuba Górskiego.

60' Znakomita okazja dla Olviera Sukiennickiego, ale ostatecznie strzał zablokowany.

59' Żółtą kartką ukarany zawodnik Znicza Pruszków Krystian Tabara i jeden z członków sztabu szkoleniowego gości.

57' Grożnie z dystansu uderzał Yurii Tkachuk, ale znów dobrze broni Adam Przybek.

55' W odpowiedzi kontra "Stalówki" zakończona strzałem Michała Mydlarza, ale interweniuje bramkarz rywali.

53' Kolejna dobra okazja Znicza Pruszków. Najpierw strzelał Krystian Tabara, a potem dobijał Patryk Czarnowski, ale dobrze interweniował Adam Przybek.

52' Coraz aktywniejsi piłkarze Znicza Pruszków. Patryk Czarnowski przedarł się pod pole karne, ale uderzył nad poprzeczką.

47' W odpowiedzi z okolicy 16. metra uderzał Wiktor Nowak, ale bez problemu broni Adam Przybek. Pierwszy celny strzal Znicza.

47' Dośrodkowanie z prawej strony jednego z zawodników Stali Stalowa Wola, ale piłka w rękach bramkarza.

46' Podwójna zmiana w Stali Stalowa Wola. Za Łukasza Seweryna wchodzi Jakub Kowalski, a za Łukasza Soszyńskiego Michał Mydlarz.

I POŁOWA

45'+1 Koniec pierwszej połowy, jak na razie bez bramek.

45' Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

43' Z dużej odległości do bramki uderzał Jakub Górski, ale również bardzo niecelnie.

40' W pole karne wszedł Patryk Czarnowski, ale obrońcy Stali Stalowa Wola wybili na rzut rożny.

38' Żółtą kartką ukarany został również zawodnik Znicza Pruszków- Yurii Tkachuk.

37' Żółtą kartką za faul w środku pola został upomniany Kosei Iwao.

33' Stal Stalowa Wola coraz bliżej objęcia prowadzenia. Uderzał Łukasz Furtak, ale broni bramkarz.

31' Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym uderzał Iwao, ale prosto w ręce bramkarza,

31' Doskonała okazja Stali Stalowa Wola. Uderzenie z 20. metra Łukasza Seweryna broni Misztal.

30' Uderzenie Łukasza Sewryna, blokuje Wojcieh Błyszko i rzut rożny dla "Stalówki".

28' Rzut rożny, faul w ataku i przy piłce goście.

27' Kosei Iwao w oklicach 8. metra zablokowany przez obrońcę i rzut rożny.

25' Dużo walki po obu stronach. Brak wyraźniej przewagi którejś ze stron.

21' Rzut wolny dla Stali Stalowa Wola okolice 25. metra. Bartosz Wiktoruk uderza jednak obok bramki.

18' Kolejny rzut rożny dla Znicza Pruszków, faul w ataku i piłka po stronie gospodarzy.

17' Żółtą kartką ukarany został Łukasz Seweryn.

16' Rzut rożny dla gości. Niedokładne dośrodkowanie i od bramki rozpoznie Adam Przybek.

14' Znicz na połowie "Stalówki". Dośrodkowanie w pole karne, ale bez adresata.

12' Patryk Czarnowski uderzał zza lini pola karnego, ale również wysoko nad poprzeczką.

9' Jakub Górski z lewej strony próbował wejść w pole karne, ale został zablokowany przez obrońców.

6' Z dużej odległości do bramki uderzał Łukasz Seweryn, ale bardzo niecelnie.

1' Pierwszy gwizdek. Rozpoczynamy.