2023-09-17 18:58:00

Srogie lanie w Sieniawie! TEXOM Sokół wysoko przegrał z Unią Tarnów

TEXOM Sokół Sieniawa nie ma najlepszych nastrojów po dzisiejszym meczu. Podopieczni Arkadiusza Barana wysoko przegrali z Unią Tarnów.

Początek spotkania to wyrównane starcie, a gra toczyła się głównie w środku pola. Pierwszą okazję do zdobycia gole miała Unia Tarnów, ale uderzenie Dominika Wardzały obronił Bartosz Siryk. Niedługo później "Jaskółki" jeszcze dwukrotnie postraszyły golkipera TEXOM Sokoła Sieniawa, ale bezskutecznie i nadal było 0-0.

Miejscowi także mieli swoje okazje, ale do przerwy gole nie padły. Druga odsłona wyśmienicie zaczęła się dla Unii, która w 51. minucie objęła prowadzenie, po uderzeniu z rzutu wolnego Piotra Łazarza. Bramka dodała ekipie z Tarnowa wiatru w żagle i ta jedenaście minut później, po raz drugi cieszyła się z gola, którego autorem był Oliwier Soprych.

Popularne "Jaskółki" z każdą minutą się rozkręcały, a bezradny Sokół próbował się bronić. Unia jednak była konkretniejsza i w 77. minucie na 3-0 podwyższył Piotr Kron. Tarnowianie nie zatrzymywali się i po chwili cieszyli się z bramki numer cztery, której autorem był Benedykt Piotrowski. Więcej goli już nie padło, a po meczu Arkadiusz Baran oddał się do dyspozycji zarządu.

1-0 Piotr Łazarz (51)
2-0 Oliwier Soprych (62)
3-0 Piotr Kron (77)
4-0 Benedykt Piotrowski (81)