2023-09-17 15:48:36

Pogoń-Sokół Lubaczów skromnie pokonała Głogovię Głogów Małopolski

Pogoń Sokół Lubaczów pokonała Głogovię Głogów Małopolski 1-0 i odnotowała piąte zwycięstwo w tym sezonie.

W meczu 8. kolejki 4 ligi podkarpackiej Pogoń-Sokół Lubaczów podejmowała na własnym boisku Głogovię Głogów Małopolski. Podopieczni Kamila Kawy po dwóch porażkach z rzędu liczyli na przełamanie, natomiast miejscowi chcieli kontynuować dobrą passę i powalczyć o kolejne zwycięstwo w tym sezonie.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli gospodarze, co już w pierwszych minutach przełożyło się na serię rzutów rożnych. Piłkarzom z Lubaczowa brakowało jednak skuteczności i mimo przewagi w kolejnych fragmentach spotkania nie potrafili tego udokumentować.

Na pierwsze trafienie w tym meczu kibice musieli czekać aż do 54. minuty. Wtedy Maciej Grabowski wykorzystał dogranie Vladyslava Roslyakova i skierował piłkę do siatki. Jak się później okazało tym trafieniem zapewnił gospodarzom piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Głogovia nie zdołała odpowiedzieć i trzeci mecz z rzędu zakończyła bez punktów. Pogoń-Sokoł Lubaczów dopisuje natomiast kolejne cenne oczka do ligowej tabeli i wciąż pozostaje niepokonana na czwartoligowym froncie.

1-0 Macieje Grabowski (54)