2023-09-17 17:30:14

Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0-2. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie.

Kupe szczescia ta Sandecja miala. Plus do tego dziady w pilke grac nie potrafia i ratowali sie chamskimi faulami! Dobrze, ze Surmie podziekowano.

~anonim 2023-09-17 20:44:03

Szufryn zapamiętamy to kozaczenie pod koniec i widzimy się na rewanżu !!!!!

~anonim 2023-09-18 14:33:39

Skrot czego ????? Takie COS to na pokute bym wyznaczal , by patrzec 90 minut . To COS kolo meczu nawet nie stalo .......

obiektywny 2023-09-20 11:54:36

zasluzona wygrana sandecji, karny z kapelusza dla stalowki, brak karnego w ostaniej minucie 1 polowy dla sandecji, brak kartek za brutalne wejscia stalowki, do tego mam nadzieje ze wydzial do spraw pilkii noznej zajmie sie rzucaniem przedmiotow z trybuny i beda zakazy stadionowe dla bandytow ze stalowki