2023-09-11 17:15:40

Marcin Budziński, Hutnik Kraków: Gra była szarpana, a Stal lepiej się czuje w takim stylu

Stal Stalowa Wola pokonała wczoraj ekipę Hutnika Kraków z wynikiem 2-1. Kilka słów po tym meczu powiedział nam pomocnik przegranego zespołu, Marcin Budziński.

Wyszliście jako pierwsi na prowadzenie, ale dziś ta gra wyglądała niemrawo. Co się stało?
-Ciężko powiedzieć. Źle weszliśmy w mecz, daliśmy sobie narzucić "nieswój" styl gry. Gra była szarpana, a "Stalówka" lepiej się czuje w takiej grze. Mimo to ze stałego fragmentu strzeliliśmy. Myślałem, że to będzie moment kiedy się poukładamy, ale nie minęły dwie minuty i 1-1, mecz zaczął sie od nowa.

Co jest tego przyczyną? Brak koncentracji od zdobycia bramki do straty?
-To jest kolejna bramka stracona ze stałego fragmentu. Widać, że jest to nasza słabsza strona, bo to nie pierwsza bramka, którą tak tracimy. Szkoda, bo gdybyśmy dowieźli 1-0 do przerwy, to moglibyśmy inaczej wyjść na drugą połowe. W drugiej zmieniliśmy ustawienie, ale niewiele to dało.