2023-09-02 11:42:49

Kamil Kiereś po meczu z Ruchem: Oczywiście była chrapka na więcej

Stal Mielec zainkasowała wwczoraj punkcik, remisująć 1-1 z Ruchem Chorzów na wyjeździe. Sprawdźcie, co o meczu powiedział na konferencji prasowej trener mielczan, Kamil Kiereś.

-Na pewno do tego spotkania było się trudno przygotować, dlatego, że nasz dzisiejszy rywal-Ruch Chorzów często zmienia system gry, bo w kilku meczach grał czwórką w obronie i trójką w obronie. Zastanawialiśmy się jak to będzie wyglądać po przybyciu tutaj.- wspomniał o odczuciach przed pierwszym gwizdkiem Kamil Kiereś.

-Początek meczu, te 10 minut było dla nas, dobrze wymienialiśmy piłki, było to płynne, później była seria fragmentów, że nie mogliśmy wyjść z własnej połowy.- skomentował trener początek spotkania.

Punkt w roli gości poprawił bilans mielczan -Obydwie drużyny szukały zmian, szukały tego momentu na zdobycie bramki. Także podział puntów i my to mocno szanujemy. Tych punktów sporo nazbieraliśmy z meczów domowych, a na wyjazdach były dwie porażki. Oczywiście, była chrapka na więcej. Teraz przerwa na reprezentacje, co nas na pewno pozytywnie nastroi i będziemy myśleć już o kolejnym meczu, z Zagłębiem Lubin u siebie.