2023-08-12 12:14:57

Weekendowe mecze piłkarskie na Podkarpaciu. Rusza IV liga i okręgówki [11-13 sierpnia, WYNIKI]

Mecze piłki nożnej na Podkarpaciu. Wystartowała 4 liga podkarpacka. Grają także Ekstraklasa, 1 i 2 liga, 3 liga gr. IV oraz część niższych lig. Weekendowe wyniki znajdziecie w tym artykule (11-13 sierpnia 2023).

PKO Ekstraklasa [WYNIKI]

Pierwsze mecze 4. kolejki PKO Ekstraklasy odbyły się już w piątek. Cracovia pokonała Zagłębie Lubin 2-1, a Piast Gliwice, w takim samym stosunku, wygrał z Rakowem Częstochowa.

Już w sobotę o godz. 15:00 na boisko wybiegną piłkarze PGE FKS Stali Mielec, którzy podejmować będą przed własną publicznością Śląsk Wrocław.

Poniżej znajdziecie wyniki Ekstraklasy - tych zakończonych już spotkań. Po więcej informacji zapraszamy do naszego partnera polskieligi.net: PKO Ekstraklasa [WYNIKI NA ŻYWO]

Wyniki 1 ligi polskiej

W piątek odbyły się także dwa mecze weekendowej kolejki Fortuna 1. Ligi

W pierwszym z nich Górnik Łęczna pokonał Chrobrego Głogów 3-1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Żyra, Egzon Kryeziu i Marko Roginić, a po stronie gości na listę strzelców wpisał się Rafał Wolsztyński.

W drugim z piątkowych spotkań GKS Katowice wygrał z Wisłą Płock 4-1 po golach Marcina Wasilewskiego, Arkadiusza Jędrycha, Grzegorza Rogali i Adriana Danka.

Jedyną bramkę dla Wisły Płock strzelił Łukasz Sekulski.

Mecze 1 liga polska na żywo śledzieć możecie na polskieligi.net

2 liga - wyniki, terminarz

Rozgrywki 4. kolejki 2 ligi wystartowały w piątek. Skra Częstochowa przegrała przed własną publicznością z Olimpią Elbląg 1-2.

Gospodarze przez ponad godzinę prowadzili po samobójczym trafieniu Łukasza Sarnowskiego z 8. minuty. W końcówce jednak Olimpia zdobyła dwie bramki i wygrała całe spotkanie. Autorem obydwu trafień był Michał Kuczałek.

Poniżej pełna lista spotkań zaplanowanych na weekend 11-13 sierpnia. Poniższe wyniki są na bieżąco aktualizowane. Natomiast jeśli interesuje Was 2 liga na żywo zapraszamy na portal polskieligi.net.

3 liga, gr. IV [WYNIKI]

Wyniki wszystkich meczów 3 ligi grupy IV znajdziecie poniżej. Jeżeli szukacie wyników na żywo - znowu odsyłamy do naszego partnera serwisu polskieligi.net.

Na polskieligi.net znajdziecie wyniki z wszystkich meczów piłkarskich od Ekstraklasy do 3 ligi i sporej częściej 4 ligi (w tym IV ligi podkarpackiej). Dokładny link do naszej grupy tutaj: 3 liga gr. IV [WYNIKI NA ŻYWO]

Wyniki 4 ligi podkarpackiej

Rozgrywki 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2023/2024 wreszcie wystartowały. Już wczoraj odbyły się piewsze spotkania. Od zwycięstwa sezon rozpoczęli gracze Głogovii Głogów Małopolski, którzy zwyciężyli 3-2 z Błękitnymi Ropczyce. Zwycięskiego gola w tym spotkaniu zdoby na kwadrans przed końcem Grzegorz Płonka.

W drugim z piątkowych spotkań Ekoball Stal Sanok pokonała Sokół Kolbuszowa 2-1. Autorem zwycięskiego trafienia był Adrian Nowak, który wpisał się na listę strzelców w 72. minucie meczu.

Niezbyt udanie rozgrywki zainaugurował JKS Jarosław, który tylko zremisował z Legionem Pilzno.
Prowadzenie miejscowym dał Radosław Socha w 68. minucie, ale kilka minut później do wyrównania doprowadził Jakub Szewczyk.

Jeżeli interesuje Was 4 liga na żywo - mecze śledzić możecie na portalu polskieligi.net.