2023-05-06 21:09:17

JKS Jarosław wygrał w Nisku z Sokołem

JKS Jarosław okazał sie lepszy od Sokoła Nisko i pokonał rywali na wyjeździe 2-1.Początkowo prowadzili gospodarze, jednak losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie.

Początek należał do Sokoła Nisko i to właśnie ten zespół wyszedł na prowadzenie w 20.minucie pojedynku z JKS-em Jarosław. Szybko jednak udało się wyrównać rezultat gościom. Cztery minuty po premierowym trafieniu, piłkę na 1-1 wpakował Sokołowi Patryk Zieliński.

Taki rezultat utrzymał się do przerwy. Podwyższenie nastąpiło już po zamianie stron. W 62.minucie bramkę na wagę zwycięstwa dla JKS-u odnotował Adrian Nowak. Trzy punkty powędrowały zatem na konto jarosławian.

W następnej kolejce czarno-niebiescy ugoszczą u siebie Karpaty Krosno, natomiast Sokół pojedzie do Przemyśla, by zmierzyć sie z Polonią.

1-0 (20)
1-1 Patryk Zieliński, (24)
1-2 Adrian Nowak ( 62)

Sokół: Polit, Gnatek, Drelich, Pyryt M. Omuru, Kasia, Serafin, Bednarz, Pyryt D., Młynarczyk, Mistrzyk.
JKS: Guridov, Płoszczyński, Szakiel, Drozd, Nowak, Chrupcała, Sobolewski, Bała, Pindak, Stankiewicz, Zieliński.