2023-04-16 10:31:54

JKS Jarosław wygrał z Wisłokiem Wiśniowa

JKS Jarosław popoprzednim słabym meczu wrócił na dobre tory i pokonał u siebie 4-1 Wisłoka Wiśniowa.

JKS Jarosław w rundzie wiosennej gra mocno "w kratkę". Tym razem nadeszło imponujące zwyciętswo 4-1 nad Wisłokiem Wiśniowa. Wynik otworzył już w 2.minucie starcia Sebastian Pawlak, ktory jak się okazało był bohaterem tego spotkania.

Do przerwy nie ujrzeliśmy więcej piłki w siatce. Druga połowa rozpoczęła się od gola wyrównującego ze strony Wisłoka, a jego autorem był Paweł Piątek. Wydawało się, że wygrany nie jest jeszcze wyłoniony.  Kolejne trafenie obejrzeliśmy po podyktowanym rzucie karnym arbitra, w 76.minucie. Celnie wykonał go Pawlak i wysunął na prowadzenie czarno-niebieskich.

Najciekawsza była sama końcówka. Radosław Socha wpakował piłkę między słupki w ostatniej minucie podstawowego czasu, a Pawlak dołożył trafienie na 4-1 już w doliczonym czasie gry.

1-0 Sebastian Pawlak (2)
1-1 Paweł Piątek (60)
2-1 Sebastian Pawlak (76-rzut karny)
3-1 Radosław Socha (90)
4-1 Sebasian Pawlak (90+)