2023-04-15 20:12:00

KS Wiązownica jeszcze walczy o utrzymanie! Zwycięstwo nad Chełmianką Chełm

KS Wiązownica odniósł pewne zwycięstwo przed własną publicznością z Chełmianką Chełm i zaciekle walczy o utrzymanie trzecioligowego bytu.

Chełmianka Chełm miała dobre momenty zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie meczu, ale KS Wiązownica potrafił wyprowadzać skuteczne kontrataki.

Gospodarze prowadzili już po 17 minutach. Kornel Kordas uderzył z dystansu i zaskoczył Sebastiana Ciołka. Chełmianka ruszyła do odrabiania strat, ale dostała kolejny cios. Bramkę do szatni po dośrodkowaniu Arkadiusza Kasii zdobył Sebastian Rak.

Po godzinie gry bliski szczęścia był Arkadiusz Kasia, ale dużym refleksem popisał się Sebastian Ciołek. Wynik spotkania w 75. minucie ustalił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Ivan Hurenko, który najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego i celną "główką" nie dał szans golkiperowi gości.

1-0 Kornel Kordas (17)
2-0 Sebastian Rak (45)
3-0 Ivan Hurenko (78)