2023-04-15 21:16:25

Niespodzianka w Pilźnie! Legion pokonał Karpaty Krosno

Dziś Karpaty Krosno przegrały na wyjeździe z Legionem Pilzno 1-3. Tym samym zakończyła się imponująca seria lidera osiemnastu meczów bez porażki.

Karpaty Krosno były zdecydowanym faworytem tego pojedynku i potwierdziły to tylko na początku spotkania, kiedy w 24. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Radulj i drużyna prowadzona przez Dariusza Lianę wyszła na prowadzenie. Radość lidera nie trwała jednak długo, bowiem pięć minut później Piotr Syguła doprowadził do wyrównania i pierwsza część tego spotkania zakończyła się remisem.

Po zmianie stron znów zagrozili gospodarze i w 50. minucie wyszli na prowadzenie, kiedy futbolówkę w siatce umieścił Tomasz Barycza. Legion z każdą minutą coraz bardziej się nakręcał i niespełna 15. minut później było już 3-1, kiedy drugą bramkę na swoje konto zapisał Piotr Syguła.

Karpaty nie zdołały już odrobić dwubramkowej straty i ostatecznie gospodarze dopisali na swoje konto komplet punktów. Tym samym zakończła się również imponująca seria 18 meczów bez porażki drużyny z Krosna.

0-1 Kamil Radulj (24)
1-1 Piotr Syguła (29)
1-2 Tomasz Barycza (50)
1-3 Piotr Syguła (64)