2023-04-01 18:11:39

Sokół Kolbuszowa Dolna z wyjazdowym zwycięstwem nad Legionem Pilzno

Sokół Kolbuszowa Dolna pokazał się dziś ze zdecydowanie lepszej strony i w starciu wyjazdowym z Legionem Pilzno wygrał 2-1.

Już pierwsza połowa meczu 21.kolejki 4. ligi podkarpackiej pokazała, kto może wyjść z tego starcia zwycięsko. Premierowy gol pojedynku Legion Pilzno-Sokół Kolbuszowa Dolna padł w 24.minucie, a prowadzenie objęli goście. Na podwyższenie wyniku nie trzeba było długo czekać. Wystarczyło 10.minut by piłkę między słupki wpakował Patryk Szczurek i doprowadził do dwubramkowej przewagi.

Druga połowa przyniosła gola kontaktowego Legionu. Skuteczny był Paweł Remut, jednak ta bramka nie zagroziła wygranej Sokołowi, który zabrał punkty do Kolbuszowej Dolnej.