2023-03-11 16:43:58

Siarka Tarnobrzeg przegrała spotkanie z GKS-em Jastrzębie

To był kiepski mecz w wykonaniu Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Łukasza Becelli dali się ograć w drugiej części spotkania i ostatecznie przegrali z GKS-em Jastrzębie 1-3.

Ze względu na intensywne opady śniegu i konieczność odpowiedniego przygotowania murawy, mecz GKS-u Jastrzębie z Siarką Tarnobrzeg rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem. Z drużyny Siarki, Krzysztof Zawiślak i Krystian Szymocha nie pojechali na spotkanie, ze względu na kontuzje.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt dużych emocji. W polu karnym dobrze odnajdował się nowy nabytek- Alan Lubaski, jednak jego próby kończyły się na posyłaniu futbolówki w stronę słupka, niestety niecelnie. “Siarkowcom” zdecydowanie brakowało skuteczności i na koniec tej części na tablicy wyników widniał rezultat 0-0.

Drugą połowę zdecydowanie mocniej zaczął GKS. Na prowadzenie wysunął ich w 49. minucie Daniel Stanclik. Cztery minuty później odpowiedzieli goście, a konkretniej Ivan Agudo, który wykorzystał swoją szansę w polu karnym. Niestety remisowa sytuacja utrzymała się tylko przez kilkanaście minut. Na dobre rozkręciło się Jastrzębie, zmotywowane do zatrzymania punktów u siebie. Tarnobrzeżanie zaczęli się coraz bardziej gubić, co bez wahania wykorzystał GKS. Do zwycięstwa przyczynił się Dariusz Kamiński, który w ciągu siedmiu minut ustrzelił dwa gole.

1-0 Daniel Stanclik (49)
1-1 Ivan Agudo (52)
2-1 Dariusz Kamiński (77)
3-1 Dariusz Kamiński (85)

GKS: Antkowiak, Golak, Lech, Kamiński, Vaz, Witkowski, Zych, Stanclik, Guilherme, Szymczak, Zakharchenko

Siarka: Muzyk, Lubaski, Agudo, Cichocki, Hrnciar, Tyl, Cichoń, Sulkowski, Stefanik, Bierzało, Ziółkowski