2012-10-27 19:35:54

Wysoka wygrana Polonii Przemyśl ze Stalą Sanok

Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 4-1 ze Stalą Sanok w meczu 14. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Prowadzenie dla miejscowych zdobył w 34. minucie meczu Andrij Małyk. Jeszcze przed przerwą podwyższył Mateusz Wanat i Polonia Przemyśl prowadził do przerwy 2-0.

Kontaktowego gola dla Stali Sanok strzelił chwilę po starcie drugiej połowy Oleksandr Szałamaj.

Końcówka spotkania należała jednak do miejscowych. Najpierw na listę strzelców wpisał się Petro Sokil, a chwilę później swojego drugiego gola strzelił Andrij Małyk.

POLONIA PRZEMYŚL - STAL SANOK 4-1 (2-0)
Bramki: Małyk 2 (31, 80), Wanat (41), Sokil (70) - Szałamaj (48)

Polonia: Cisek - Barszczak,Policht, Jaroch, Siwyj - Pikłowski (81. Kwolik), Walaszczyk, Gwóźdź (75. Kazek), Sokil - Wanat (71. Rozman), Małyk

Stal: Chopko - Faka, Kokoć, Temniuk, Pluskwik (46. Januszczak) - Ząbkiewicz (46. Steliga), Sieradzki (86. Poliniewicz), Kuzicki, Lorenc (62. Węgrzyn), Niemczyk - Szałamaj

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa. Żółte kartki: Pikłowski, Barszczak - Kokoć, Niemczyk, Temniuk. Widzów: 300 (w tym ponad 100 gości)

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl