2012-11-03 16:50:13

Derby na remis. Stal Sanok - Karpaty Krosno 1-1

Pojedynek derbowy pomiędzy Stalą Sanok a Karpatami Krosno zakończył się wynikiem 1-1.

Gracze Karpat Krosno po raz ostatni wygrali ze Stalą Sanok we wrześniu 2009 roku. Kolejnych osiem spotkań rozegranych od tamtego czasu, czy to w lidze czy w pucharze, kończyło się remisem lub wygraną sanoczan.

Tym razem podopieczni Ryszarda Federkiewicza również mogli pokusić się o zwycięstwo. Ostatecznie jednak spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Bramkę dla miejscowych strzelił w 28. minucie meczu Mateusz Faka. Wyrównał chwilę po przerwie Bartłomiek Buczek.

STAL SANOK - KARPATY KROSNO 1-1 (1-0)
Bramki: Faka (28), Buczek (47)

Stal: Chopko - Kokoć, Łuczka, Węgrzyn, Faka - Ząbkiewicz (69. Lorenc), Adamiak, Kuzicki, Temniuk, Niemczyk - Szałamaj (69. Sieradzki)

Karpaty: Hajduk – Wożniak, Łukaczyński, Czopko, Włodarski - Buczek (84. Stanisz), Zajdel, Fydrych (76. Nikody), Kozieł, Liput (76. Zarzyka) – Korzeniowski (65. Mikulec)

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Kuzicki, Węgrzyn - Fydrych, Kozieł. Widzów: 800.

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl / karpatykrosno.net