2012-10-27 19:49:38

Strumyk Malawa popłynął w Kolbuszowej

Kolbuszowianka wygrała 3-0 ze Strumykiem Malawa w meczu 14. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Po efektownej serii sześciu zwycięstw piłkarze Strumyka Malawa rozpoczęli kolejną. Tym razem porażek.

Gracze prowadzeni przez Macieja Rusina przegrali już drugi raz z rzędu i po raz kolejny z niżej notowanym rywalem (choć po tym meczu Kolbuszowianka przeskoczyła ich w tabeli).

Dwa gole dla miejsowych zdobył Łukasz Korab (jeden z rzutu karnego). "Kropkę nad i" postawił Piotr Kozak, który ustalił wynik spotkania na 3-0 w ostatniej minucie meczu.

Strumyk przez prawie całą drugą połowę grał w dziesiątkę. W 53. minucie czerwoną kartką ukarany został Igor Wójtowicz, który najpierw dostał żółtą, ale nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego i po chwili wyleciał z boiska.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - STRUMYK MALAWA 3-0 (1-0)
Bramki: Korab 2 (42-karny, 57), P. Kozak (90)

Kolbuszowianka: Kozioł (90. D. Kozak) - Skowron, M. Serafin, Pastuła, Gorzelany - Szalony, Koń (65. P. Pik), S. Serafin, Czyżewski - Ciuła (75. Fryc), Korab (84. P. Kozak)

Strumyk: Pomianek - Łysek, Bieda, Gaca, A. Majcher - Wójtowicz, Brudek, Grad, P. Majcher (60. Szymański), Kmuk (86. Paśkiewicz) - Rusin

Sędziował:: Konrad Tomczyk z Jarosławia. Żółe kartki: Korab, Fryc - Bieda, Gaca, Wójtowicz, Grad. Czerwona kartka: Wójtowicz (53, niesportowe zachowanie). Widzów: 50

źródło: własne / Nowiny