2022-10-30 16:01:35

KS Wiązownica stracił punkty w starciu z ŁKS-em Łagów

KS Wiązownica nie może zaliczyć tego występu do najlepszych. Podopieczni Marcina Wołowca przegrali u siebie 0-3 z liderującym w 3.lidze gr IV ŁKS-em Łagów.

Trudne zadanie czekało dziś zawodników KS-u Wiązownica, którym przyszło się zmierzyć z obecnym liderem rozgrywek - ŁKS-em Łagów. Początek meczu był bardzo wyrównany, jednak z każdą minutą rosła przewaga gości. Swoją szansę na otworzenie wyniku gospodarze mieli w 32.minucie, ale ciekawie zapowiadająca się akcja zakończyła się zblokowanym strzałem.

Pierwsza bramka po stronie Łagowa padła w 42.minucie, kiedy Kacper Chełmecki przyjął dośrodkowanie z prawej strony boiska i celnie przymierzył z główki. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać, padł on niecałe dziesięć minut później. Goście nabrali wiatru w żagle i dołożyli drugie trafienie. Sam na sam z bramkarzem znalazł się ponownie Chełmecki, golkiper obronił ten strzał, ale piłka wpadła pod nogi napastnika i ten trafił do bramki lobując stojącego na linii bramkowej obrońcę.

Wiązownica próbowała budować akcje, jednak zabrakło skuteczności. Tego nie można było odmówić liderom. Gola na 3-0 odnotowali w 75.minucie, a jego autorem był Maciej Tonia, który wykorzystał świetnie zagranie przed pole karne i zamienił swoją próbę na gola.

0-1 Kacper Chełmecki (42)

0-2 Kacper Chełmecki (52)

0-3 Maciej Tonia (75)

Wiązownica: Matoga, Kordas, Sitek, Kapuściński, Michalik, Wydra, Surmiak, Gierczak, Rop, Kasia, Zieliński.

Łagów: Lipiec, Waniek, Szymocha, Rogala, Seweryn, Kafel, Mianowany, Tonia, Imiela, Chełmecki, Rogoziński.