2022-04-23 18:58:36

JKS Jarosław bez żadnego problemu rozgromił MKS Kańczugę

Kibice z Jarosławia z pewnością są zadowoleni! Tamtejszy JKS bez skrupułów ograł MKS Kańczugę 4-0 i pokazał swoją wysoką formę.

Świetny był dziś Kamil Bała, który zaliczył hat-tricka i był kluczowym zawodnikiem na boisku. Jarosławianie od początku rundy wiosennej wygrali wszystkie spotkania i patrzą z nadzieją w górę tabeli z chęcią dogonienia lidera.

Nie było dużą niespodzianką, że to JKS Jarosław otworzył wynik. Na stadionie przy Bandurskiego w 26. minucie między słupki piłkę wpakował Kamil Bała i dał prowadzenie swojej drużynie. Ekipa z nad Sanu poszła za swoim i już dwie minuty później ponownie ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców podwyższając przewagę nad rywalami. MKS Kańczuga starał się budować swoje akcje, jednak nie kończyło się to celnymi próbami.

Druga połowa pokazała, że w ewidentnym gazie był dziś Kamil Bała. Już osiem minut po rozpoczęciu tej części, kolejny raz oddał celny strzał w światło bramki i zaliczył hat-tricka w tym spotkaniu. JKS stale się rozpędzał, nie dając wielu szans Kańczudze. Jarosławianie szli za ciosem i dyktowali tempo gry. Igor Maliarenko dopisał czwarte trafienie dla wiceliderów 4. ligi podkarpackiej i podkreślił wygraną.

1-0 Kamil Bała (26)
2-0 Kamil Bała (28)
3-0 Kamil Bała (52)
4-0 Igor Maliarenko (78)

JKS Jarosław: Guridov - Ptasznik, Szakiel, Markiewicz, Raba, Bała (85. Aksamit), Sobolewski (80. Saramak), Cardenas (46. Chrupcała), Kopcio (63. Bartnik), Stankiewicz (46. Maliarenko), Hass

MKS Kańczuga: Rypnowskyy - Szpytma, Cieleń, Borcz, Gurak, Babiarz (64. Kubicki), Makarski, Kudła, Piestrak, S. Kielich (83. Kulig), Struś (75. D. Kielich)

Żółta kartka: Sobolewski

Sędziował: Marek Pając (Mielec)