2022-04-23 19:03:04

Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała goszczącą ją Koronę Rzeszów

Siarka Tarnobrzeg bez większego problemu rozprawiła się z będącą ostatnio w kiepskiej formie Koroną Rzeszów, która była gospodarzem w tym spotkaniu. Wygraną udało się utrzymać gościom mimo gry w dziesiątkę przez ostatnie dziewięć minut meczu.

Od początku faworytem w tym starciu była Siarka Tarnobrzeg. Na pierwszego gola kibice musieli poczekać do 25. minuty. Wtedy Kamil Adamek świetnie poradził sobie przy rzucie rożnym i dał prowadzenie swojej drużynie.

Z pewnością Adamek zasłużył na pochwałę w tym spotkaniu. Chwilę przed zejściem na przerwę Siarka podwyższyła swój wynik na 2-0 za sprawą tego zawodnika, który oddał strzał po dograniu Mateusza Janeczko w pole karne z prawego skrzydła. W 81. minucie doszło jednak do nieprzyjemnego incydentu na zawodniku Korony i goście musieli pożegnać się z Michałem Bierzało, który obejrzał czerwoną kartkę.

Taki obrót spraw wcale nie wykazał tego, że zespół z Tarnobrzega ma problemy. W 83. Minucie hat-tricka zaliczył Kamil Adamek, który stał się bohaterem tego starcia. Kłopotów kadrowych gości nie wykorzystali zawodnicy z Rzeszowa.

0-1 Kamil Adamek (25)
0-2 Kamil Adamek (41)
0-3 Kamil Adamek (83)