2022-02-02 15:59:00

sparing: Motor Lublin - Chełmianka Chełm 6-2

Motor Lublin urządził sobie ostre strzelanie w meczu z Chełmianką Chełm. Drugoligowiec pokonał trzecioligowca 6-2. Mecz trwał 120 minut, bowiem obie połowy były grane po 60 minut.

Już w pierwszej połowie meczu sparingowego pomiędzy Motorem Lublin a Chełmianką Chełm padło aż siedem bramek. Piłkarze prowadzeni przez Marka Saganowskiego prowadzili 6-1.

Gole dla "Żółto-biało-niebieskich" zdobyli Tomasz Swędrowski, Adam Ryczkowski, Filip Wójcik, Michał Fidziukiewicz oraz Piotr Ceglarz. Ponadto jedną bramkę strzelił sobie zawodnik ekipy z Chełma.

Natomiast gola dla ekipy prowadzonej przez Tomasza Złomańczuka strzelił Dawid Brzozowski. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka. Gola zdobył Kacper Wiatrak.

Motor Lublin - Chełmianka Chełm 6-2 (6-1)

Motor Lublin:
(I połowa) Michał Lach - Filip Wójcik, Wojciech Błyszko, Maksymilian Cichocki, Paweł Moskwik, Jakub Świeciński, Tomasz Swędrowski, Piotr Ceglarz, Sebastian Rak, Adam Ryczkowski, Michał Fidziukiewicz

(II połowa) Sebastian Madejski - Marcin Michota, Bartosz Zbiciak, Arkadiusz Najemski, Kamil Rozmus, Piotr Kusiński, Bartłomiej Kafel, Rafał Król, Damian Sędzikowski, Cezary Polak, Maciej Firlej (90 Jakub Kosecki)