2022-02-02 13:56:00

sparing: Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica 3-1

Garbarnia Kraków wygrała 3-1 z Wisłoką Dębica w meczu sparingowym. (fot. Garbarnia)
Garbarnia Kraków ograła Wisłokę Dębica 3-1 w środowym meczu sparingowym. Bramkę dla podopiecznych Dariusza Kantora zdobył Mateusz Prokop.

Wisłoka Dębica w środę o godz. 12 zmierzyła się w kolejnym meczu sparingowym z drugoligową Garbarnią Kraków. Piłkarze Wisłoki po jedenastu minutach wyszli na prowadzenie po bramce wracającego po kontuzji Mateusza Prokopa. Jednak na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniki 1-1, bo do wyrównania doprowadził Michał Klec.

Po zmianie stron dwie bramki zdobyli piłkarze prowadzeni przez Macieja Musiała. Na listę strzelców wpisali się Dawid Malik oraz Michał Feliks. Ten pierwszy popisał się atomowym uderzeniem z dystansu.

Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica 3-1 (1-1)

0-1 Mateusz Prokop (11)
1-1 Michał Klec (21)
2-1 Dawid Malik (53)
3-1 Michał Felisk (83)

Garbarnia Kraków:
(I połowa) Aleksander Kozioł - Bartłomiej Purcha, Jakub Banach, Mateusz Bartków, Kamil Bentkowski - Wiktor Szywacz, Kacper Duda, Wojciech Słomka, Michal Klec, Kacper Rogoziński - zawodnik testowany
(II połowa) Aleksander Kozioł - Daniel Morys, Donatas Nakrosius, Mateusz Kardas, Damian Derenda, Mateusz Duda, Kamil Kuczak, Dawid Malik, Michał Feliks, Grzegorz Marszalik, Jakub Kuczera