2021-11-06 18:16:00

JKS Jarosław podzielił się punktami z Legionem Pilzno

Piłkarze JKS-u Jarosław nie mieli dobrych humorow po meczu w Pilznie. Podopieczni Arkadiusza Barana tylko zremisowali z Legionem, który gola na 1-1 zdobył w doliczonym czasie gry.

Faworytem sobotniego starcia był JKS Jarosław, który był wyżej w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Arkadiusza Barana humory mieli dobre, bowiem ostatnio pokonali u siebie Ekoball Stal Sanok. Legion Pilzno zaś chciał się przełamać. Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe.

Tych jednak nie było za wiele, ale kibice nie mogli narzekać na nudę, bowiem oglądali niezłe zawody. Do przerwy bramek nie odnotowano. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal mecz stał na dobrym poziomie, ale brakowało bramek. Te jednak w końcu przyszły, choć kibice musieli chwile na nie poczekać.

Piłkarze JKS-u na prowadzenie wyszli w 88. minucie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Chrupcała. To widocznie podrażniło zespół z Pilzna, który szybko ruszył do odrabiania strat. Legion swego dopiął w doliczonym czasie gry, a piłkę w siatce umieścił Jakub Szewczyk, który chwile wcześniej został wprowadzony na boisko.

0-1 Jakub Chrupcała (88)
1-1 Jakub Szewczyk (90)