2020-02-08 15:36:59

sparing: Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-1

Izolator Boguchwała zremisowała z Orłem Przeworsk 1-1. (fot. Kamil Gołąbek)
Izolator Boguchwała zremisował 1-1 z Orłem Przeworsk w kolejnym sparingu przed startem rundy wiosennej.

W meczu pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Orłem Przeworsk rozegranym na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 padł remis. Do przerwy nie było bramek.

Po zmianie stron zarówno "Izolacja", jak i Orzeł zodobyły po jednej bramce. Najpierw na prowadzenie wyszli piłkarze duetu Michał Kachniarz - Michał Bogacz, dziesieć minut później do wyrównianai doprowadziła ekipa z Przeworska. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1. Gola dla Izolatora strzelił gracz testowany.

Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-1 (0-0)