2020-02-08 15:29:38

Sparing: JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy 1-4

Piast (białe koszulki) pewnie ograł JKS (fot. Mieczysław Turczyn)
Ekipa Marka Strawy w zimowych sparingach radzi sobie doskonale. Dziś pomarańczowo-czarni ograli zespół z Jarosławia.

Piast Tuczempy rozegrał dziś sparing z JKS-em 1909 Jarosław. Drużyna dowodzona przez Marka Strawę strzelanie z ligowym rywalem rozpoczęła w 18. minucie. Łukasz Czub podawał do Łukasza Tyrawskiego, a ten wpakował piłkę do siatki.

Pomarańczowo-czarni kolejnego gola zdobyli sześć minut później, a jego autorem był Kacper Kogut. Kolejne gole padały po przerwie. W 50. minucie było już 3-0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Łukasz Tyrawski, który tym razem wykorzystał podanie Damiana Barszczaka.

Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca. Na cztery minuty przed końcem meczu, rozmiary porażki zmniejszył Bartłomiej Raba. Ostatnie słowo należało jednak do Piastunek, a konkretnie do Łukasza Tyrawskiego, który w 90. minucie po raz trzeci skierował piłkę do siatki.

JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy 1-4 (0-2)

0-1 Łukasz Tyrawski (18)
0-2 Kacper Kogut (24)
0-3 Łukasz Tyrawski (50)
1-3 Bartłomiej Raba (86)
1-4 Łukasz Tyrawski (90)