

Klub z Sieniawy ma nowego sponsora tytularnego (fot. Radosław Kuśmierz)
Trzecioligowiec z SIeniawy pozyskał nowego sponsora, którym od 1 października jest firma z sektora budowlano-inżynieryjnego. Umowa została podpisana do końca sezonu.
Texom Sokół Sieniawa, tak od 1 października 2019 brzmi oficjalna nazwa trzecioligowca. Klub podpisał z firmą działającą w branży budowlano-inżynieryjnej umowę do końca sezonu. W meczu z Avią Świdnik podopieczni Ryszarda Kuźmy wystąpili w nowych strojach.
TEXOM Sp. z o.o. realizuje roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.
- Zarząd klubu dziękuje sponsorowi za wsparcie i liczy na owocną i długą współpracę
Czytaj także

2019-10-18 17:43
Atlas do ćwiczeń – sprzęt dla każdego

2019-10-18 18:10
Partyzant Targowiska bez argumentów w pojedynku z KS-em Wiązownica

2019-10-18 20:49
PGE Stal Mielec rozjechała jak walec Sandecję Nowy Sącz
Komentarze (1)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.