2019-10-18 21:44:57

Remis w meczu przyjaźni. Ekoball Stal Sanok podzieliła się punktami z JKS-em Jarosław

JKS Jarosław jest co raz wyżej w tabeli 4 ligi podkarpackiej. (fot. JKS Jarosław)
Ekoball Stal Sanok zremisowała z JKS-em Jarosław 1-1 w meczu przyjaźni w 13. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Sanoczanie nie wygrali szóstego meczu z rzędu.

Nie było bramek w pierwszej połowie meczu przyjaźni pomiędzy Ekoball Stalą Sanok a JKS-em Jarosław. Kibice na trybunach równo dopingowali obie ekipy.

Dwanaście minut po zmianie stron gola dla przyjezdnych zdobył Sebastian Pawlak. Później obie ekipy miały swoje szansę. Jedenaście minut przed koncem meczu piłkarze Mateusza Ostrowskiego doprowadzili do wyrównania.

Tym samym obie ekipy dopisały po jednym "oczku" do dorobku punktowego. Dla Stali Sanok to już szósty mecz bez wygranej w lidze.