2019-10-06 21:13:00

Wisłok Wiśniowa zgodnie z planem pokonał MKS Start Pruchnik

foto. Facebook Wisłok Wiśniowa
Zawodnicy Wisłoka Wiśniowa w niedzielne popołudnie mierzyli się z outsiderem ligi MKS Startem Pruchnik. Zgodnie z planem podopieczni Krzysztofa Koraba wygrali 3:0 po golach Maksymiliana Maika, Adriana Nowaka i Waldemara Złotka.

Wisłok Wiśniowa przed rozpoczęciem spotkania miał na koncie 14 punktów i potrzebował zwycięstwa żeby złapać kontakt z górną częscią tabeli. Okazja do tego była świetna, bo rywale MKS Start Pruchnik z jednym "oczkiem" zamykali ligową klasyfikację.

Gospodarze od początku meczu szukali swojej szansy na strzelenie bramki i to im się udało w 32. minucie za sprawą Maksymiliana Maika, który pokonał bramkarza gości. Gola do szatni dołożył jeszcze Adrian Nowak i w lepszych humorach do szatni schodzili gracze Krzysztofa Koraba

Druga odsłona meczu to kolejne ataki na bramkę gości, które przyniosły efekt, bo w 64. minucie za sprawą Waldemara Złotka gracze Wisłoka wyszli na prowadzenie 3:0 i taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

1-0 Maksymilian Maik (32)
2-0 Adrian Nowak (45)
3-0 Waldemar Złotek (64)