2019-03-30 18:42:31

Debry dla Piasta Tuczempy! Wygrali z JKS-em Jarosław

Piast Tuczempy wygrał z JKS-em (fot. Dominik Budzowski/JKS 1909 Jarosław)
W derbach powiatu jarosławskiego ekipa Piastunek rozprawiła się drużyną Pawła Załogi. Hat-tricka dla zwycięskiej drużyny ustrzelił Kamil Aab.

Piłkarze Piasta Tuczempy wyszli na prowadzenie już w 20. minucie, kiedy to Kamil Aab po raz pierwszy pokonał golkipera JKS-u 1909 Jarosław. Więcej bramek do przerwy nie oglądaliśmy i to gospodarze do szatni schodzili w lepszych nastrojach.

Niecały kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy było już 2-0, a bramkę po podaniu Bogusława Nogi zdobył ponownie Aab. Cztery minuty później goście zminimalizowali straty i z gola kontaktowego mógł się cieszyć Paweł Oziębło.

Miejscowi dołożyli jeszcze jedną bramkę, którą zdobył ponownie Aab i były zawodnik JKS-u mógł świętować hat-tricka.

1-0 Kamil Aab (20)
2-0 Kamil Aab (59)
2-1 Paweł Oziębło (63)
3-1 Kamil Aab (82)