2019-03-30 18:59:42

Mecz o życie dla Watkem Korony Rzeszów. Pokonali Orzeł Przeworsk na wyjeździe

Watkem Korona Rzeszów pozostaje w grze o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Pokonali Orzeł Przeworsk (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów pokonała Orzeł Przeworsk 1-0 i opuściła ostatnie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Piłkarze Grzegorza Opalińskiego zbliżyli się do bezpiecznej strefy na 5 punktów.

Mecz pomiędzy Orłem Przeworsk a Watkem Koroną Rzeszów był bardzo ważny w kontekście utrzymania w 4 lidze podkarpackiej. Do przerwy toczyła się twarda walka, ale nie oglądaliśmy bramek.

Po zmianie stron zarysowała się przewaga przyjezdnych, jednak długo nie było goli w tym meczu "o 6 punktów". Dopiero w 80. minucie Mateusz Padiasek uderzeniem z okolic linii pola karnego zdobył bramkę dla Watkem Korony i zapewnił zwycięstwo ekipie Grzegorza Opalińskiego.

Tym samym ekipa z Załęża opuściła ostatnie miejsce w tabeli i zblizyła się do ostatniego bezpiecznego Orła na 5 "oczek".

0-1 Mateusz Padiasek (80)