2019-03-09 19:03:04

Zwycięstwo Błękitnych Ropczyce nad Ekoball Stalą Sanok. Zdecydowała końcówka meczu

Ekoball Stal Sanok przegrała z Błękitnymi Ropczyce. (fot. Natalia Styś)
Błękitni Ropczyce doskonale rozpoczęli rundę wiosenną. Pikarze prowadzeni przez Andrzeja Szymańskiego pokonal Ekoball Stal Sanok 2-0.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Ekoball Stalą Sanok nie było żadnych bramek.W grze obu zespołów przeszkadzał silny wiatr.

Dopiero pięć minut przed końcem meczu otworzył się wynik tego meczu. Bramkę dla gospodarzy zdobył Hubert Siepierski, po asyście Krzysztofa Orzecha.

W doliczonym czasie gry Siepierski został sfaulowany w polu karnym. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Mariusz Wiktor i ustalił wynik meczu na 2-0.

1-0 Hubert Siepierski (85)
1-1 Mariusz Wiktor (90)